Geriausi interneto šaltiniai, kurie padės susiplanuoti kelionę po Vilniaus kraštą

2018 08 28

Į kelionę dažniausiai ruošiamės kruopščiai išsiklausinėdami rekomendacijų: socialiniuose tinkluose, draugų ir pažįstamų, kurie jau ten keliavę, skaitome tinklaraščius, domimės gardžiausiais vietos patiekalais, peržiūrinėjame nuotraukas. Keliaudami į užsienį dažnai nepagailime pinigų kelionės vadovui nusipirkti, kurį jei ne perskaitome, tai bent perverčiame ir pasižymime įdomiausias vietas. O kas gali padėti susiplanuoti kelionę visai čia pat, Lietuvoje? Pateikiame kelias interneto svetaines, kurios padės susiplanuoti kelionę.

„Explore Trakai Vilnius“

Nauja turizmui Trakų ir Vilniaus rajone skirta svetainė pateikia dešimtis kruopščiai sudėliotų maršrutų, kurie atitiks tiek keliaujančių pėsčiomis, tiek dviračiu ar automobiliu, poreikius. Keliaudami šiais sudėliotais takais atrasite architektūros paminklus ir gamtos kampelius.

Interneto svetainėje www.exploretrakaivilnius.lt atrasite dar negirdėtų faktų apie lankytinus objektus Trakų ir Vilniaus rajone. Taip pat galėsite išsirinkti iš įdomių ir netikėtų maršrutų savo laisvalaikiui. Jei išbandėte visus siūlomus, tuomet galėsite susidėlioti asmeninį maršrutą.

Nemėgstantys rinktis visuomet galės išbandyti siūloma savaitės maršrutą. Jis kinta kiekvieną savaitę ir atradimų mėgėjams leis nukeliauti vis į kitas vietas. Šios savaitės maršrutas – „Legendų ir mįslių takais“, kuris veda per 3 gamtos objektus: Strėvos įgriuvą, Nikronių akmenį su paslaptingais ženklais bei legendomis apipintą Velnio duobę.

Naujoms idėjoms – puslapis „Instagram“

Menka paslaptis, kad mėgstame žiūrėti nuotraukas, ką veikia ir kur lankosi kiti žmonės. Jei dar to nepadarėte, kviečiame sekti explore.trakai.vilnius puslapį „Instagram“ socialiniame tinkle https://www.instagram.com/explore.trakai.vilnius/. Iš čia galima pasisemti idėjų, kaip praleisti savaitgalį, kokį objektą pasirinkti romantiškam pasivaikščiojimui ar vakarui su draugais.

„Trakai visit“

Trakų turizmo informacijos centro interneto svetainėje rasite viską, ką norite sužinoti apie Trakus: naujienas apie artėjančius renginius, idėjų, ką veikti, kur apsistoti. Taip pat tinklalapyje dalijamasi keliolika ekskursijų, kuriose geriau galėsite pažinti Trakų rajoną ir jo istoriją, architektūrą ir gamtą. Atraskite svarbiausią informaciją apie Trakus: http://trakai-visit.lt 


Nuotraukų galerija (3)